2020 Високосний рік!!! Купувати квартиру чи ні?

Не намагатися рухати нерухомість:
Так чому ж небезпечна покупка квартири в цей період? Відповідно до народних повір`їв налагодити побут в такому житлі буде дуже складно. Вважається, що вся квартира буде наповнена негативною енергетикою, яка буде впливати навіть на самопочуття мешканців. Не виключається ймовірність виникнення різних хвороб. Крім того, досить часто у родині будуть виникати суперечки і скандали. Вважається, що у високосний рік не можна починати будівництво будинку або купувати житло. Адже, як стверджують забобони, з будівлею оселі будуть суцільні проблеми, а куплена квартира і зовсім буде нещасливою. Знову-таки, логічного пояснення такій прикметі знайти нереально. Ріелтори ж кажуть, що помітного спаду на ринку нерухомості у високосний рік не спостерігається.

Пояснити це марновірство неможливо, але більшість людей свято переконані, що високосний рік не годиться для будь-яких починань. Психологи вважають, що через наявність «зайвого» дня в році порушується звична картина світу, а людину, як правило, лякає все «не таке».
Статистика ж свідчить: у високосний рік і квартири продаються, і нові робочі місця з’являються, і бізнес на місці не стоїть. Адже навряд чи хтось знайде в собі сили відмовитися від вигідної пропозиції тільки тому, що вона надійшла у високосному році.

Незважаючи на всі прикмети та забобони, з радістю проживіть 2020 рік! Адже збувається те, про що ми думаємо і в що віримо. А ще довіряйте власній інтуїції, а також перевіреним місцевим забудовникам.

Залишити коментар