Житло економ класу дешевшає. Ситуацію погіршує карантин. Але коли мова заходить за ціну квадратного метра, потенційні інвестори упускають з уваги багато факторів, що формують ціну, звертаючи увагу на цифри, а не якість та здачу в експлуатацію об’єкта будівництва. Коли мова заходить за проблемні новобудови, їх у Луцьку є кілька, то багато хто реагує відразу негативно: “Чим ви думали?”, “Чому не прошерстили документи? Договір?”, “Не треба вестися на дешеву ціну”, “Самі винні”.

Це неправильні судження, адже за всіма проблемними будівництвами, а особливо за багатоквартирними, стоять величезні корупційні схеми. Вони добре замасковані і сховані від громадськості та покупців завдяки “халатності” (читайте корумпованості та договорняків) місцевої влади. Тому звичайному інвестору тяжко не потрапити на гачок, де шито крито і факти спливають після повного розпродажу квартир. Коли нашвидкоруч створюється ОСББ і проблеми забудовника стають проблемами кожного покупця.

Від цього не застрахований ніхто. Ми, “Спілка Забудовників Волині” знаємо про такі випадки у нашому місті, тому хочемо поділитись гірким досвідом ошуканих покупців.

Ось кілька свіжих прикладів:

  • Отримання на початку будівництва всіх дозвільних документів, згодом їх скасування, по вимозі Генпрокуратури, арешт будівництва і відкриття кримінальної справи по факту незаконного будівництва. Продовження рекламної кампанії і продажу наступних черг.
  • Здача об’єкта в експлуатацію через хабарі квартирами, причетним особам.
  • Фіктивна здача об’єкта в експлуатацію з номінально підведеними комунікаціями. Тобто по документам газ, вода, електрика, каналізація є, а в будинку не підключені, може бути щось одне або цілий список.
  • Приховування реальних проблем будинку: реконструкція старого фонду, погані грунти, близькість поверхневих вод, відсутність нормативних паркомісць, відсутність централізованої каналізації тощо.
  • Присвоєння грошей інвесторів і ведення бутафорських будівельних робіт.
  • Багатоквартирне будівництво на землі з іншим цільовим призначенням.
  • Створення кооперативів інвесторів для ухиляння сплати податків будівельною компанією. Без коментарів.
  • Судова тяганина роками, пов’язана з здачею об’єкта та земельними питаннями без можливості заселення в готові квартири.

Цей перелік проблем вражає, тому закликаємо Вас бути уважними при виборі свого житла, і довіряти місцевим перевіреним забудовникам. Звернувшись до нас, Ви завжди отримаєте вичерпну та перевірену інформацію по усіх житлових комплексах Луцька.

Ми в соцмережахhttps://www.facebook.com/Спілка-Забудовників-Волині-539732086184076/

Наша офіційна сторінкаhttps://spilka.lutsk.ua

Наш канал YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCBFxEvH0OsPu4TEjLJe4IaQ

Залишити коментар