На думку експертів, в грудні продовжиться тенденція зміцнення гривні. Національна валюта буде зміцнюватись за рахунок припливу іноземної валюти від інвесторів. Але ближче до новорічних свят може статися розворот і вартість іноземної валюти по відношенню до гривні може злетіти. Про це «Фактам» повідомив керівник відділу аналітики компанії Forex Club Андрій Шевчишин.За його словами, зараз ринок знаходиться в режимі зовнішнього впливу. На його динаміку не роблять вплив навіть внутрішні негативні новини та заяви політиків.

«Створюється враження, що на Україну за кордоном відкриті великі інвестиційні ліміти і не всі інвестори ще зайшли на наш ринок», – зазначає експерт.

Курс гривні опуститься нижче 24 гривень за долар, якщо приплив іноземної валюти в країну збільшиться. А коли західні країни підуть на різдвяні канікули, валютний ринок буде відчувати брак пропозиції. Це буде супроводжуватися відкотом гривні і зміцненням долара.«Як тільки приплив інвестицій в облігації внутрішньої державної позики сповільниться, гривня розгорнеться і буде повільно відкочуватися вниз в пошуках рівноважних рівнів – 26-27 грн за долар США. Якщо ж інвестиції почнуть іти з країни, то гривня обвалиться точно так , як і зміцнилася », – зазначив Шевчишин.

Залишити коментар