В тепершній час на ринку нерухомості виграє той, хто дасть найкращу пропозицію ціни!!!

В сьогодніщніх умовах ринку нерухомості, виграє той продавець, який першим надасть покупцеві адекватну знижку. Помірна щедрість допоможе зібрати на ринку попит що залишився і в підсумку отримати прибуток, а впертість лише збільшить втрати.

Чималу частку продавців квартир на вторинному ринку становлять інвестори, які не хочуть розлучатися зі своєю власністю за ціною менше тієї, яка склалася в якийсь момент на зростаючому ринку. Через це розрив між побажаннями продавців і можливостями покупців в даний час досягає 30-40, а то і 50%, що, природно, призводить до різкого скорочення числа угод.

Ті, хто продають квартиру для того, щоб отримати гроші на покупку нової, по суті, здійснюють обмін. Таким людям абсолютно не потрібно боятися продавати своє житло зі знижкою, тому що нове вони також куплять з дисконтом. Причому якщо мова йде про придбання дорожчий квартири, то економія на такій покупці в абсолютному вираженні перевищить втрати від продажу своєї нерухомості з дисконтом.

Часто буває так, що люди втрачають цікаві варіанти на ринку новобудов, так як не можуть продати наявну квартиру за бажану ціну, по максимуму. Чи варто говорити, що купуючи квартиру за мінімальною ціною у забудовника її вартість солідно зросте разом з $?  В результаті, не погоджуючись скинути 5%, продавці втрачають квартиру, економія при купівлі якої з лишком компенсувала б їх втрати.

Курсові коливання — основний фактор, який впливатиме на динаміку цін у цьому році. Через девальвацію у забудовників зростуть витрати на будматеріали, в складі яких є імпортні складові. За нашими прогнозами, собівартість будівництва подорожчає мінімум на 10%.

Зараз забудовники, розуміючи перспективи економічної кризи, пропонують покупцям вигідні умови: продають за старим курсом, вводять тимчасові знижки. Для багатьох покупців це шанс придбати житло за зрозумілою ціною, адже вона неминуче буде зростати у гривнях.

Зберігати гроші у вигляді квадратних метрів — класичний і випробуваний не однією кризою метод. В короткостроковій перспективі інвестиція у нерухомість допоможе зберегти накопичення, у довгостроковій — примножити їх, адже вартість житла має стійку тенденцію до зростання.

Залишити коментар