НазваЖК Сімейна фортеця. Щастя
Цінова політика
Від 560$ /м2. При 100% розрахунку є можливість знижки.  Присутнє безвідсоткове відтермінування розрахунків до 12 місяців, з першим внеском від 30%  також можливе відтермінування до 36 міс. З першим внеском від 30%
Опис
П’яти поверхові будинки, клубного типу 5-6 квартир на поверсі всі знають один одного в лице. Розташовані будинки у тихому передмісті з чистим повітрям, так як у 10 хв. ходьби знаходиться прекрасний великий ліс. Також будинки розташовані за 300 м. від головної траси, не далеко але водночас безпечно, ніякого шуму та пилу від автомобілів котрі на шаленій швидкості їздять по трасі. Територія повністю загороджена, та знаходиться під відео наглядом. Одне обов’язкове парко місце під кожну квартиру, дитячі майданчики невеликі сквери з лавками для відпочинку, магазини, перукарня, міні пекарня і т.д.
ЗасновникТОВ «Свая»
Рік заснування2013
Логотип
Кількість в процесі1-об’єкт, «Сімейна фортеця. Щастя» запланована здача 1,2 будинок квітень 2020 р., 3 будинок грудень 2020 р., та 4,5 будинки березень 2021 року.
Інформація про послуги компанії (н.п. будівля котеджів, паркінги, магазини іт.п.)Будівництво об’єктів  житлової та комерційної нерухомості.
Сертифікати про здачу об’єктів
Матеріал будовиЦегла червона
Система утеплення15 см. Пінопласт, 15 см. мінвата  по периметру вікон та по армопоясу між поверхами як утеплення та протипожежна безпека.
Вікна (профіль к-сть пакетів)Вікна з  шести камерного профілю WDS, у всіх віконних та вітражних конструкціях використовуються двокамерні склопакети з системою енергоощадження
ОпаленняІндивідуальне газове, Автономне опалення
Проектна документація розроблена
Головний архітектор проекту
Технічний нагляд здійснює головний інженер проекту

Залишити коментар